Lidhu me ne

MAQEDONI

Stejt Departamenti për arratisjen e Mijallkovit: Nga afër po e ndjekim situatën

»

: Botuar më

“Jemi të vetëdijshëm për këta raporte, dhe po e ndjekim nga afër situatën”, tha shkurt për Zërin e Amerikës zëdhënësi i Stejt Departamentit, duke folur për rastin e arratisjes së Sasho Mijallkov.

Ndërkohë, autoritetet e Maqedonisë së Veriut, për ish-shefin e DSK-së, Sasho Mijallkov u lëshua urdhër-arrest ndërkombëtar./PressOnline.mk

publicitet
Klikoni për të komentuar

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

op/ed

publicitet

LIFESTYLE

TECH & AUTO

MË TË LEXUARAT