SHOWBIZ

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka njoftuar se është shtatzënë për herë të dytë. Këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram, ku ka shkruar se është duke u bërë nënë për herë të dytë.

Aktorja është shfaqur e shtrirë, veshur me një fustan blu, duke shijuar rrezet e diellit. 40-vjeçarja është nënë e një djali.

LEXO »  Kida nga Dubai pozon në bikine

Lajme të ngjashme

Sinan Hoxha me dedikim për Andrrën në ditëlindjen e 26-të: Urime gjithçka e imja

PressOnline.mk

Atdheu dhe Antonela udhëtojnë bashkë në Milano

PressOnline.mk

Enca ndan pamje nga vizita e saj në shkretëtirë, tregon se çfarë i humbi atje

Press Online

Dua Lipa e “shoqëron” Edi Ramën gjatë udhëtimit për në Fier

Press Online

Anxhela Peristeri zbulon në ‘’Soiree’’ detajet e pjesëmarrjes në ‘’Eurosong’’

Press Online

Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin në ditën e të dashuruarve

Press Online