SHËNDETI

Arrestohen disa modele në Dubai, dolën nudo në ballkonin e një ndërtese

Një video virale që u publike të shtunë, ku shfaqen dhjetëra modele të zhveshura në një ballkon në Dubai, iu kushtoi shumë shtrenjtë atyre.

Vajzat u arrestuan me akuzën e shthurjes dhe tashmë rrezikojnë 6 muaj burg dhe një gjobë të paktën 1000 euro për person.

Videoja është regjistruar në mes të ditës në ballkonin e një ndërtese që ndodhet në lagjen luksoze të “Marinës” në Dubai.

Imazhet kanë tronditur autoritetet e Emirateve që edhe pse kanë ligje më të lehta në krahasim me vendet e tjera të Gjirit, nuk lejojnë alkoolin, puthjen në publik dhe zhveshjen.

Deri në këto momente nuk dihet ende identiteti dhe kombësia e vajzave të arrestuara.

LEXO »  Perlat janë detaji i bukur që i mungon manikyrit tuaj

Lajme të ngjashme

Bananet ndihmojnë në shkrirjen e dhjamit në bark

Press Online

Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Press Online

Katër efektet shëruese që i sjell agjërimi gjatë Ramazanit

PressOnline.mk

Çaji i zi e kafeja nuk bën të konsumohen assesi në syfyr

PressOnline.mk

Veprimet që duhet të bëni nëse zgjoheni me dhimbje mesi

Press Online

Përzierja e vajit të ullirit me kripë kundër problemeve me kocka

Press Online