SHOWBIZ

Çiljeta Xhilaga ndryshon komplet pamje, vështirë ta njihni tani (FOTO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria.

Me anë të një postimi të bërë së fundmi, ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim të papritur në pamje.

LEXO »  Dua Lipa dhe Rita Ora për Krishtlindje bëjnë thirrje të shpërndahet dashuri

Lajme të ngjashme

Jennifer Lopezi emocionohet gjatë koncertit festiv, e tradhtojnë e lotët

Press Online

Kosovari që përfaqëson Zvicrën favorit për ta fituar “Eurovisionin”

Press Online

Megan Thee Stallion planifikon të performojë me Byoncen në “Grammy 2021”

Press Online

Dafina Zeqiri publikon këngën me mesazh për të luftuar depresionin

Press Online

Vildane Zeneli tregon se a është në lidhje dashurie

Press Online

Anxhela Peristeri zbulon në ‘’Soiree’’ detajet e pjesëmarrjes në ‘’Eurosong’’

Press Online