MAQEDONI TOP LAJM

E rëndë, blen mix të perimeve dhe i del e papritura!

Një zonjë e revoltuar me të drejtë ka plasuar në FB e saj trishtimin që ka përjetuar pasi në tigan i ka dalë një mi i ngrirë nga miksi i perimeve që kishte blerë!

Edhe pse ka lajmëruar inspektoriati ushqimor, zonja ka ndarë me të gjithë ndjekësit trishtimin e saj! E rëndë për ta shikuar, andaj nuk preferohet për personat që kanë fobi! Po i plasojmë fotografitë dhe postimi e saj!

LEXO »  Pendarovski: Rivendosja e kufijve në Ballkan nuk ka mbështetjen e BE

Lajme të ngjashme

Ora policore dhe masat tjera restriktive mbeten në fuqi edhe një javë

PressOnline.mk

Të ngrohtë apo të ftohtë? Ja si duhet ta konsumoni ujin çdo ditë për rezultate të mahnitshme

PressOnline.mk

Mitko Çavkov dhe katër të burgosur të tjerë infektohen me COVID-19

PressOnline.mk

Policia, gazetarët dhe edukatorët janë në grupin e atyre që do të vaksinohen nga java e ardhshme

PressOnline.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

PressOnline.mk

Scream is Now the Second Biggest Name in Drone Filming Equipment

Press Online