KURIOZITETE

Jetë luksoze/ Enca ‘bëhet’ sheike në Dubai

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka nisur pushimet luksoze në Dubai.

Nga atje po vazhdon të sjellë imazhe atraktive, duke bërë provokime nga më të ndryshmet, shkruan Indeksonline.

Sot ndau dy imazhe teksa u shfaq e veshur mjaftë provokuese, me rroba ngjyrë të zezë.

“Jam unë, Sheik Enca” shkroi këngëtarja në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline

LEXO »  Një astronaute grua, për herë të parë në Emiratet e Bashkuara Arabe

Lajme të ngjashme

5 arsyet pse personat e lindur në prill janë aq të veçantë

PressOnline.mk

Facebook dhe Google do të investojnë në kabllo nënujore për të përçuar internet në Azinë Juglindore

PressOnline.mk

Rekord i ri botëror, kroati mban frymën nën ujë për 24 minuta e 33 sekonda (Video)

PressOnline.mk

Arma e parë mbrojtëse kundër Covid, por kush e shpiku maskën para 110 viteve

PressOnline.mk

Nëna e tre fëmijëve shtyn kamionin e ngecur në borë, shpërblehet nga kompania

Press Online

Me “Ferrari”, për të shitur shalqinj

PressOnline.mk