SHOWBIZ

Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

Ajo së fundmi u relaksua dhe u rifreskua në një pushim tropikal.

Dhe Kim Kardashian ishte në lëvizje përsëri këtë fundjavë ndërsa u zhvendos në Palm Springs për tu bashkuar me familjen e saj të madhe për festën e Pashkëve, transmeton lajmi.net.

Ndërsa ishte atje, themeluesja e markës së njohur SKIMS gjeti kohë për të bërë stërvitje dhe tregoi fizikun e saj të skalitur me një veshje stërvitje dy-pesëshe.

Në një përzgjedhje të fotografive që ndau në Instagram, Kim vendosi një dukje me një palë reçipeta sportive dhe dollakë ngjyrë të verdhë.

‘Gëzuar Pashkën të gjithëve’ , mbishkroi postimin duke shtuar një emotikon të zogjve të verdhë.

Nëna e katër fëmijëve mbante flokët lart në bisht dhe dukej se ishte pa grim. Kim dhe familja e saj e festuan Pashkën të dielën.

Ajo ndan fragmente të festës në Instagram duke shfaqur disa nga fëmijët e saj duke përfshirë vajzën Chicago dhe kushërirën e saj True të cilët i uruan të gjithëve ‘Gëzuar Pashkët’.

Kushërinjtë u futën në pizhame para se Khloe të regjistronte një video të tyre jashtë shtëpisë së Kris Jenner.

Dhe Kylie Jenner kapi një foto të vajzës Stormi duke hapur shportën e saj të madhe të dhuratave, e cila ishte mbushur deri me ushqime dhe dhurata të tjera.

Kris gjithashtu dhuroi çantat e saj të golfit me monogramë dhe mësimet e golfit ndërsa themeluesi i SKIMS ndau: ‘Nëna ime e trajton Pashkën sikur të jetë Krishtlindje, nuk keni ide’.

Ndërkohë, Kim thuhet se po qëndron e përqendruar në studimet e saj mes divorcit nga Kanye West.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians paraqiti kërkesën për t’i dhënë fund martesës së saj gjashtë-vjeçare me reperin.

LEXO »  Alban Skenderaj publikon “Jolie”

Dhe nëna e saj Kris zbuloi se po qëndron e ‘zënë’ dhe po humb energji në përpjekjen e saj për t’u bërë avokate pas ndarjes.

Ajo tha: ‘Kim është mirë. Ajo është e mirë Ajo është me të vërtetë, me të vërtetë e zënë, duke punuar në të gjitha projektet e saj të ndryshme që po bën, dhe nuk e di se si e bën këtë”./Lajmi.net

Lajme të ngjashme

Kosovari që përfaqëson Zvicrën favorit për ta fituar “Eurovisionin”

Press Online

‘Gjyshi im dhe mbiemri janë…’/ Befason Anxhela Peristeri, zbulon se është me origjinë greke

PressOnline.mk

Vedati i Stupcave: A thu kur i baj 80 vjet me marr vaksinën

PressOnline.mk

Afrim Muçiqi: Mërgimtarët po rezervojnë dasma në Shqipëri, pasi në Kosovë u ndaluan

PressOnline.mk

Këngëtares së njohur shqiptare i zbërthehet fustani në skenë: Lash nam

PressOnline.mk

Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin në ditën e të dashuruarve

Press Online