MAQEDONI TOP LAJM

Ndërron jetë mjeku i mirënjohur Dali Lala

Ka ndërruar jetë mjeku i mirënjohur nga Dibra Dali Lala pas një infarkti!

Puna kolosale që ka dhënë për më të shtrenjtët e çdo familje, për fëmijët sot janë lutjet tona për t’ju ndriçuar vepra!

Dr. Dali Lala së fundmi punonte si mjek specialist pediatër në spitalin One Hospital në Tetovë, pas shumë viteve përvojë si mjek në poliklinikën “Florens” në Zhelinë më pas tek MEDIKA Istanbul në Tetovë!

LEXO »  Pastrimi i gjyqësorit, kusht për drejtësi të pavarur

Lajme të ngjashme

Ndahet nga jeta njëra nga mësueset më të dalluara në Gostivar

PressOnline.mk

Probleme me kollën dhe frymëmarrjen? Zbuloni kurat natyrale

PressOnline.mk

Njihuni me benefitet që i ofron panxhari

Press Online

Rruga afër kazermës së Tetovës, në gjendje të mjerueshme

Press Online

Varheji: Me rëndësi është që Maqedonia ta zgjidh kontestin me Bullgarinë

Press Online

Filipçe: Gjendja edhe më tej është serioze, presioni ndaj kovid-qendrave është tejet i madh

PressOnline.mk