MAQEDONI TOP LAJM

Policia e Maqedonisë arreston dy serb, transportonin emigrant nga Pakistanip

Mëngjesin e sotëm, në rrugën Negotinë-Demir Kapi janë arrestuar dy shtetas të Serbisë.

Policia në makinën e tipit “Daevu” ka kapur shtatë emigrantë nga Pakistani.

“Në ora 05.35 policia ka privuar nga liria I.S. (47) dhe A.Lj.(23). Të dy nga Republika e Serbisë. Në makinën “Daevu” me targa të Serbisë, që po drejtohej nga I.S. janë kapur 7 emigrantë nga Pakistani”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

LEXO »  Dëmshpërblimi për rastin Sopoti, në “sirtarë”

Lajme të ngjashme

Versioni i ri i parfumit të markës “Shqipëria ime” kushton 80 euro

Press Online

Njihuni me benefitet që i ofron panxhari

Press Online

Qeveritari fjalë pak e punë shumë!

Press Online

Biden: 90% e të rriturve amerikanë do të kenë të drejtë vaksinimi në prill

Press Online

Fillon zbatimi i masave të reja restriktive, restorantet do të punojnë deri në ora 18:00

Press Online

Zakharieva: 83.3% e bullgarëve nuk mbështesin anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE

PressOnline.mk