MAQEDONI

Prej 7 prillit, mbyllen edhe kafenetë dhe motelet

Kryeministri Zoran Zaev, ka bërë të ditur, se prej më 7 prill, do të mbyllen edhe kafenetë, motelet dhe hotelet.

Kafenetë do të mund të kryejnë vetëm shërbime me dërgesa.

“Ndalohet vizita klientëve në kafene, të cilat japin shërbime hotelerike, si dhe objekte hotelerike për vendqëndrim, si hotele dhe motele apo edhe në stacionet e benzinës”, tha Zaevi,

LEXO »  Ohri në listën e zonave të rrezikuara!

Lajme të ngjashme

Shajder: Bullgaria, jo fushatë me Shkupin

Press Online

Ohri në listën e zonave të rrezikuara!

Press Online

Tetovarët prej disa ditësh po përballen me restrikcione të ujit për pije

PressOnline.mk

MPB paralajmëron gjoba deri në 10 mijë euro për shitësit e mjeteve piroteknike

Press Online

Nesër nis vaksinimi i qytetarëve nën moshën 75 vjeçe

PressOnline.mk

Pse Tetova përsëri nuk ka mjaftueshëm ujë të pijshëm?

PressOnline.mk