MAQEDONI TOP LAJM

Qeveria solli vendim, ora policore fillon në ora 20

Qeveria ka sjellë vendim, ora policore do të fillojë në ora 20:00.

Për këtë vendim, pritet të deklarohet kryeministri Zoran Zaev,

ministri dhe zëvendësministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe Ilir Hasani dhe kryetari i Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, Zharko Karaxhoski.

LEXO »  Scream is Now the Second Biggest Name in Drone Filming Equipment

Lajme të ngjashme

Kompanitë prodhuese presin ndihmën e qeverisë për rimëkëmbje

Press Online

3 arsyet pse duhet të hani më shumë spinaq

Press Online

Zaev: Verzioni britanik po merr hov , andaj jemi të detyruar për masa të reja

PressOnline.mk

Pendarovski në Gostivar: Vaksinimi zhvillohet pa ndërprerë

PressOnline.mk

Zaev: 300 mijë vaksina gjatë prillit

PressOnline.mk

Zaev pendohet, nuk do të ftojë takim liderësh

Press Online