SHOWBIZ

Rita Ora përgëzon Vjosa Osmanin: Urime Presidentja e re e Kosovës

Vjosa Osmani është zgjedhur Presidente e Kosovës me mandat pesë vjeҫar në raundin e tretë, pasi mori 71 vota në Kuvendin e Kosovës.

Një ndër personazhet që e uruan atë për detyrën e re ishte dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Përmes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka shprehur urime për të parën e shtetit të Kosovës.

“Urime Vjosa Osmani, Presidentja e re e Kosovës”, ka shkruar ajo.

LEXO »  Bebe Rexha ‘ngacmon’ me të brendshme gjatë përgatitjes për fotosesionin e ri

Lajme të ngjashme

Kim, nuk i ndal fotot – shfaqet e jashtëzakonshme në të brendshme SKIMS

Press Online

Dua me rol në “Saturday night live”

Press Online

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti reagon pas rrëfimit ‘ekskluziv’ të Teas

PressOnline.mk

SHBA-ja i certifikon si “Platinum” albumin dhe dy këngë të Dua Lipës

Press Online

Taylor Swift rikompozon këngën e saj “Love Story”

Press Online

Tea “çmend” fansat me postimin e fundit

PressOnline.mk