SPORT

Barella mbetet te Interi

Interi po planifikon të shpërblejë me kontratë të re mesfushorin Nicolo Barella.

Paraqitjet e mira të italianit këtë edicion me zikaltërit ka bindur drejtuesit e klubit të nisin bisedimet për vazhdimin e kontratës.

Barella ka kontratë me klubin italian deri në vitin 2024. Interi i ka ofruar kontratë trevjeçare me rritje të dukshme të pagës.

Për 24-vjeçarin interesim të vazhdueshëm ka shprehur Liverpooli.

Këtë edicion në të gjitha garat Barella ka shënuar tre gola dhe ka bërë 10 asistime.

LEXO »  Perez: Superliga nuk ka vdekur, jeni absolutisht gabim

Lajme të ngjashme

Osaka e fiton garën “Australian Open” për herën e dytë

Press Online

Liverpooli interesohet për Raphinhan

Press Online

Shumë largime në verë te mbrojtja e Bayernit

Press Online

Menaxheri i Hysajt flet për situatën e mbrojtësit te Napoli

Press Online

Ziyech do të largohet nga Chelsea

Press Online

Dashuri e lumtur, dy gjyqtarët e famshëm janë martuar

PressOnline.mk