MAQEDONI

Bujar Osmani i dëshiron mirëseardhje ambasadorit nga Argjentina

Bujar Osmani në rrjetin e tij social facebook shkruan:

Duke i dëshiruar mirëseardhje Ambasadorit Alfredo Néstor Atanasof dhe suksese në kryerjen e detyrës së tij, shpreha pritjet se bashkëpunimi i suksesshëm dhe trendi i zhvillimit pozitiv të raporteve bilaterale mes Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Argjentinës do të vazhdojnë edhe gjatë mandatit të misionit të tij diplomatik.

LEXO »  Zaev: Me Bullgarinë duhet të arrijmë pajtueshmëri

Lajme të ngjashme

Korrigjim i teksteve fyese, mësimdhënësit shqiptarë skeptikë

Press Online

Nga mesnata priten çmime të reja të derivateve

PressOnline.mk

Mjeku nga Maqedonia bartë 5 orë nëpër borë pacientin për t`ia shpëtuar jetën

PressOnline.mk

Mali Sharr vihet nën mbrojtje të përkohshme deri në miratimin e Ligjit

Press Online

Qeveria planifikon të heq taksën rrugore për turistët serb

Press Online

Sela uron Vjosa Osmanin, Presidenten e Kosovës

Press Online