KURIOZITETE

Bukuroshja britanike nuk po gjen dot të dashur për shkak të pasionit të saj “të frikshëm”

Një vajzë në Britaninë e Madhe ka treguar për “vështirësitë” që po has për të gjetur dashurinë e vërtetë për shkak të pasionit të saj “të errët”, e që është mbledhja dhe koleksionimi i kafkave të kafshëve.

20-vjeçarja nga Birminghami, Jessica Powell u shpreh se meshkujt zhduken, pasi mësojnë se ajo kënaqet duke rrjepur kafshët dhe koleksionon eshtrat e tyre.

Megjithatë ajo refuzon të heqë dorë, duke shpresuar se një ditë dashuria e vërtetë do të trokasë në derën e saj.

“Nuk kam shumë fat me lidhjet. Gjithçka shkon mirë deri në momentin që iu tregoj për pasionin tim për të koleksionuar kafka, e cila përfshin rrjepjen e kafshën dhe më pas zierjen e saj. Më pas kockat pa mish i vendos në peroksid për t’i zbardhur, dezinfektuar dhe për t’iu hequr yndyrën e për t’i vendosur më pas në koleksion. Mua më duket shumë interesant pasioni im, por jo të gjithë mendojnë kështu”, tregoi Jessica. \ a2news

LEXO »  “Çu dil jashtë se t’i derdhi trutë”, Gjykata merr një vendim për Kobrën

Lajme të ngjashme

Vajza e Lutfi Hazirit “çmend” ndjekësit e saj (Foto)

PressOnline.mk

Unaza me 12,638 diamante thyen rekord në Guinness

Press Online

Gara e skulpturave prej akulli

Press Online

Papuçet më të shtrenjta në botë

Press Online

Monedha e arit nga koha e mbretit Edward VIII shitet me çmim rekord

Press Online

Kleriku thotë se personat që marrin vaksinën anti-covid janë homoseksualë

Press Online