SHOWBIZ

Dafina Zeqiri arrin një tjetër sukses me këngën “Duro”

Muajin e kaluar, Dafina Zeqiri muajin e kaluar lansoi projektin e shumëpritur “Duro”. Kënga në fjalë po pritet shumë mirë nga ana e publikut dhe deri tani ka marrë mbi 10 milionë klikime në kanalin YouTube.

Këtij suksesi i është gëzuar jashtë mase këngëtarja, e cila në një postim shfaq personat që ishin pjesë e këtij klipi.

Kënga “Duro” njëherësh ka ndihmuar shumë njerëz, të cilët kanë telefonuar në qendrën “Linja e jetës” për të rrëfyer problemet nga të cilat vuajnë.

Kënga e Dafina Zeqirit ka për temë pikërisht personat që vuajnë nga ankthi, depresioni, bulizmi, e shumë të tjera dhe synon t’i ndihmojë ata. 

LEXO »  Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Lajme të ngjashme

Rita Ora shkon në Bullgari pas shkeljes së rregullave të karantinës në Britani të Madhe

Press Online

Çiljeta Xhilaga ndryshon komplet pamje, vështirë ta njihni tani (FOTO)

PressOnline.mk

Xeni: Zotërinjtë nga politika i kanë futur 1000 deri 2000 veta nëpër salla, e neve nuk na lejojnë as 150

PressOnline.mk

Shfaqi imazhin e xhamisë Riyadha në një bluzë, Jay Z shkakton reagime

PressOnline.mk

Jennifer Lopezi emocionohet gjatë koncertit festiv, e tradhtojnë e lotët

Press Online

Dua Lipa dhe Rita Ora për Krishtlindje bëjnë thirrje të shpërndahet dashuri

Press Online