SHOWBIZ

Dua Lipa për Vjosa Osmanin: “Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në majë!”

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, i është gëzuar faktit se Vjosa Osmani është bërë presidente e Kosovës.

Si shumë fytyra të tjera publike edhe ajo ka shfrytëzuar rastin të urojë presidenten e re të Kosovës, shkuran “Kosovarja”.

Ajo përmes një postimi në Instastory është shprehur e lumtur që një grua qëndron në krye të shtetit.

“Urime znj.Presidente. Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në maje”, kanë qenë fjalët e Duas.

LEXO »  Dua Lipa do të performojë në ndejën e Elton Johnit, para ceremonisë “Oscar”

Lajme të ngjashme

Nora Istrefi me biznes të ri

Press Online

Vajza e Lutfi Hazirit “çmend” ndjekësit e saj (Foto)

PressOnline.mk

Elvana Gjata publikon albumin “Çelu”, sjell edhe gjashtë këngë me videoklipe

Press Online

Dua Lipa e nominuar në katër kategori për çmimet “iHeartRadio Music Awards”

Press Online

Muçiçi kërkon nga Qeveria që të lejohet mbajtja e dasmave (VIDEO)

PressOnline.mk

“The Sun” shkruan për prejardhjen dhe sukseset e Bebe Rexhës

Press Online