SHOWBIZ

Irina Shayk shfaqet gati e zhveshur, mbulon trupin me disa rripa (FOTO)

Modelja 35-vjeçare ka një trup ‘vrasës’ dhe nuk frikësohet për të shfaqur atë, ajo shfaqi trupin e saj me një veshje të zezë me rripa duke i publikuar këto fotografi në rrjete sociale.

Dhe Irina Shayk shfaqi përsëri trupin të hënën derisa postoi një seri fotografish shumë zbuluese të trupit të saj. Ajo u shfaq për Mugler Spring Summer 2021.

LEXO »  Alban Skenderaj publikon “Jolie”

Lajme të ngjashme

Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit

PressOnline.mk

Muçiçi kërkon nga Qeveria që të lejohet mbajtja e dasmave (VIDEO)

PressOnline.mk

Lopezi, e famshmja më e mahnitshme mbi moshën 40-vjeçare

Press Online

Prokurorja Fatime Fetai feston ditëlindjen

PressOnline.mk

Eneda Tarifa tregon eksperiencën në Eurovizion: Dola me traumë, ja ku u penalizova

Press Online

Taraku thirrje Kurtit: Dashtë Zoti i ke prioritet spitalet dhe rritjen e pensioneve

PressOnline.mk