SHOWBIZ

Këngëtares së njohur shqiptare i zbërthehet fustani në skenë: Lash nam

E ftuar sot “Në kurthin e Piter Pan”, Anxhela Peristeri tregoi se ka patur dy aksidente në skenë. Njëherë është rrëzuar nga skena, ndërsa njëherë tjetër tregoi se i ishte zbërthyer fustani në mes të njerëzve

“Lashë nam në mes të gjithë njerëzve”, tregoi ajo.

Unë tani kam parë shumë këngëtarë në skenë që i ndodhin aksidente. Po ty të ka ndodhur ndonjëherë ndonjë aksident në skenë?

Anxhela Peristeri: Po më kanë ndodhur shumë herë aksidente. Njëherë duhet të dilja në skenë, duhet të zbrisja nga shkallët dhe rashë. Dola në skenë. Njëherë tjetër më është zbërthyer i gjithë fustani në skenë. Nuk e di si u ktheva nga orkestra që e mbërtheva. Lashë nam në mes të gjithë njerëzve, por s’ka gjë se janë gjëra që kalojnë.

LEXO »  Miss Italia 2020 është bukuroshja nga Roma Martina Sambucini

Lajme të ngjashme

Publikohet lista e këngëve konkurruese të “Eurovision 2021”, ja kur performon Anxhela Peristeri

Press Online

Dua Lipa do të performojë në ndejën e Elton Johnit, para ceremonisë “Oscar”

Press Online

“Forca e femrës” Tuna uron presidenten Osmani

PressOnline.mk

Vedati i Stupcave: A thu kur i baj 80 vjet me marr vaksinën

PressOnline.mk

Arta Elezaj pozon tërheqëse me bikini në Dubai

Press Online

“Vaksinohet” Adriana Matoshi (Foto)

PressOnline.mk