MODË

Këtë fund duhet ta keni në gardërobën tuaj

Dizajnerët theksojnë se përqendrimi do të jetë në pjesët më femërore që i miklojnë figurën dhe theksojnë më të bukurat mbi të

I këtillë është edhe ky fund, i cili absolutisht do të dominojë, transmeton Telegrafi. Këto janë funde me palosje në të cilat, jo vetëm që do të dukeni fenomenale, por edhe do të ndiheni ashtu.

Për shkak të prerjes asimetrike dhe palosjeve të rregulluara bukur, krijohet iluzioni i një figure të hollë.

Përveç kësaj, do të mund ta vishni në raste të shumta, sepse përshtatet lehtësisht në kombinime të rastësishme, por edhe në ato më elegante.

Kjo është një pjesë në të cilën ia vlen të investohet.

 

LEXO »  Edicionet më të mira të modës të Eva Longorias!

Lajme të ngjashme

Pas 90 vitesh, ky vazhdon të jetë fustani më joshës

Press Online

Edicionet më të mira të modës të Eva Longorias!

Press Online

Mr. Rex tani me kreacionet e tij edhe në Gjermani

Press Online

Fustan dhe atlete: Kur stili dhe komoditeti bëhen një!

Press Online

Louis Vuitton hedh në treg çantën si aeroplan, kushton 39 mijë dollarë

PressOnline.mk

Veshjet dhe aksesorët “e dala mode”, nga të cilat duhet të hiqni dorë!

PressOnline.mk