RAJON

Kosovari bën për spital gruan dhe “balldëzkën”

Dje është arrestuar një person në Shtërpcë pasi që kishte rrahur bashkëshorten e tij dhe motrën e saj, “balldëzkën”, shkruan Indeksonline.

Si pasojë, të dy viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Shtërpce, 05.04.2021 – 20:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe motrën e saj të dyja kosovare. Si pasoj e rastit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

LEXO »  Një qeveri e fortë për përballje me sfidat e rënda

Lajme të ngjashme

Jahjaga uron Vjosa Osmanin për zgjedhjen presidente e vendit

Press Online

Kosova synon anëtarësimin në OSBE

Press Online

Kurti: Tash kemi hyrë në zonën e re të prosperitetit për popullin e Kosovës

Press Online

Teknologjia e turizmi në Kosovë, në shënjestër të investitorëve izraelitë

Press Online

Paralajmëron Presidenti Meta: Beteja e 2 marsit nuk ka përfunduar

Press Online

Lumir Abdixhiku zgjidhet kryetar i ri i LDK-së

Press Online