MAQEDONI

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në pjesën jugore të vendit do të ketë rritje të lagështisë.

Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor. Ndërsa në fund të ditës do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 10 deri 15 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti do të jetë me diell, ndërsa do të ketë edhe reshje të shiut./Telegrafi/

LEXO »  Zgjidhje për problemin me shtetësinë, në kuadër të standardeve ndërkombëtare!

Lajme të ngjashme

Vaji i ullirit, ilaç për tensionin, zemrën dhe diabetin

Press Online

Raporti i Avokatit të Popullit: Qytetarët më së shumti ankesa për gjyqësorin

Press Online

Reformat në arsim në kohë pandemie, nxisin polemika

Press Online

Maqedonia kritikon BE-në për mungesë të ndihmës me vaksina

Press Online

Rimëkëmbja ekonomike, e varur nga vaksinimi

Press Online

Maqedoni: Sot fillon vaksinimi i qytetarëve nën 75-vjeç

PressOnline.mk