SHOWBIZ

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti reagon pas rrëfimit ‘ekskluziv’ të Teas

Bearti ka reaguar në rrjete sociale pasi Tea ka rrëfyer arsyen e ndarjes.

Pak javë më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen e ndarjes.

Tea si duket ka marrë një vendim të rëndësishëm dhe ka vendosur që të tregojë arsyen e vërtetë të ndarjes në një intervistë ‘ekskluzive” për aplikacionin e “Përputhen” i cili duhet të paguhet rreth 4 euro.

Ndërsa rrëfimi i Teas sipas Beartit nuk qenka i saktë sepse ai ka reaguar menjëherë në rrjete sociale duke thënë se ditën e sotme ai do ta ‘mbroj veten’.

LEXO »  Pesë këngët shqip më të klikuara më 2020

Lajme të ngjashme

Beyonces i vidhen gjëra në vlerë prej 1 milion dollarësh

Press Online

Dua Lipa për Vjosa Osmanin: “Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në majë!”

PressOnline.mk

Elvana Gjata publikon albumin “Çelu”, sjell edhe gjashtë këngë me videoklipe

Press Online

Alban Skenderaj publikon fotografi me familjen

Press Online

Emina Çunmulaj shtatzënë me fëmijën e tretë, zbulon gjininë e foshnjës

Press Online

Belkizja shkëlqen me fustanin e veshur në ari

PressOnline.mk