SHOWBIZ

U kritikua për pushimet në Dubai, Enca: Njerëzit që i urrejnë të pasurit, nuk do të jenë kurrë të tillë

Enca ka disa ditë që ka udhëtuar për pushime në Dubai, ku edhe po i shijon në maksimum ditët e ngrohta atje, shkruan lajmi.net.

Ajo nga ndjekësit ka marrë komente të shumta lidhur me pushimet në Dubai në kohë pandemie, mes tyre kishte edhe kritika.

E atyre vendosi t’i përgjigjej me anë të një postimi, ku thotë se ata që i urrejnë të suksesshmit e të pasurit, nuk do të jenë kurrë të tillë.

“Njerezit qe i ‘urrejne’ njerezit e suksesshem/pasur nuk do te jene kurre te tille, sepse nuk mund te behesh dicka qe e “urren”, shkruan ajo.

Kujtojmë se “Nashta” është projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /LajmiNet

LEXO »  Rita Ora do të sjellë versionin akustik të albumit “BANG”

Lajme të ngjashme

Adelina Ismaili tregon përse është shkëputur nga ekrani gjatë kësaj periudhe

PressOnline.mk

E ç’ka më shumë JLo se Arbnora Ademaj?!

PressOnline.mk

Emina Çunmulaj shtatzënë me fëmijën e tretë, zbulon gjininë e foshnjës

Press Online

Shefqet Krasniqi komenton këngët e Medës dhe të Danit thotë se nuk është vlerë me i zhvesh gratë e vajzat e huaja

PressOnline.mk

Revista e njohur e zgjedh Rita Orën si ‘gruan më influencuese të vitit në biznes’

Press Online

Kim Kardashian është zyrtarisht miliardere

PressOnline.mk