SHOWBIZ

Afrim Muçiqi: Mërgimtarët po rezervojnë dasma në Shqipëri, pasi në Kosovë u ndaluan

Afrim Muçiqi thotë se mërgimtarët po rezervojnë dasma në Kukës, pasi në Kosovë u ndaluan.

Këngëtari, Afrim Muçiqi, ka folur për masat e reja anti-COVID të vendosur tash nga Qeveria Kurti, të cilat u kundërshtuan fuqishëm nga qytetarët, bizneset, e sektorë të tjerë.

Muçiqi ka kritikuar masat duke thënë se të gjitha qeveritë që nga fillimi i pandemisë, kanë përdorur standarde të dyfishta.

Tutje ai ka bërë të ditur se diaspora kanë filluar rezervimin e dasmave në qytetin Kukës të Shqipërisë.

“Dasmat do të organizohen në Shqipëri, kanë filluar rezervimet”, ka thënë ai në kanal10.

Ndryshe, masat e reja kanë hyrë në fuqi nga dita e sotme dhe do të zgjasin për 11 ditë./Kosovarja

LEXO »  Harry Styles në lidhje me aktoren Olivia Wilde

Lajme të ngjashme

Shfaqi imazhin e xhamisë Riyadha në një bluzë, Jay Z shkakton reagime

PressOnline.mk

Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin në ditën e të dashuruarve

Press Online

Dua Lipa e “shoqëron” Edi Ramën gjatë udhëtimit për në Fier

Press Online

Këngëtares së njohur shqiptare i zbërthehet fustani në skenë: Lash nam

PressOnline.mk

Prokurorja Fatime Fetai feston ditëlindjen

PressOnline.mk

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Press Online