BOTA TOP LAJM

Ambasadorja Bërns në shqip, shpreh mirënjohje për punonjësit shëndetësorë

Ambasadorja e SHBA-ve në vend, Kate Marie Byrnes, në ditën botërore të shëndetit ka shprehur mirënjohje për të gjithë punonjësit shëndetësorë.

Nëpërmjet një video-porosie në gjuhën shqipe, Ambasadorja shprehet: “Këtë vit, në Ditën Botërore të Shëndetit, dua të shpreh mirënjohje për të gjithë punonjësit shëndetësor. Ju jeni ngushëllimi, shpresa dhe inspirimi ynë në këto kohëra të vështira. Ju faleminderit për gjithçka që bëni çdo ditë”.

LEXO »  Maqedonia pranon 20 mijë vaksina ruse nga Serbia

Lajme të ngjashme

Reisi Fetahu: Besimtarët të jenë të kujdesshëm ndaj masave anti-Covid

PressOnline.mk

ESHS: Sot nuk do të nis regjistrimi në terren, do të presim çka do vendos qeveria

PressOnline.mk

SHBA-ja do të dërgojë edhe 500 trupa ushtarake në Gjermani

PressOnline.mk

Egjiptianët janë të bindur: Kanali i Suezit u bllokua nga mallkimi i faraonit

PressOnline.mk

Hungaria do të lehtësojë masat pavarësisht rritjes së rasteve me COVID-19

PressOnline.mk

Kush është Vjosa Osmani?

Press Online