SHOWBIZ

Bebe Rexha ‘ngacmon’ me të brendshme gjatë përgatitjes për fotosesionin e ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, vazhdon angazhimet me projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, artistja ka qenë duke punuar rreth albumit të saj të ri, i cili pritet të lansohet së shpejti në platforma muzikore.

Në një postim në Instagram, Bebe u shfaq me të brendshme e me një robdishan, teksa po përgatitej për paraqitje publike.

Ajo ishte grimuar, ndërsa ekipi i saj ia rregullonin flokët.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Bebe Rexha titullohet “Sacrifice”, këngë kjo e cila mori mbi nëntë milionë klikime në YouTube.

LEXO »  Dua Lipa e nominuar në katër kategori për çmimet “iHeartRadio Music Awards”

Lajme të ngjashme

Elvana Gjata publikon albumin “Çelu”, sjell edhe gjashtë këngë me videoklipe

Press Online

Enca tregon si i kalon ditët me shi si kjo e sotit

PressOnline.mk

Me paraqitje elegante, Rita Ora i befasoi me vizitën e saj fëmijët e sëmurë të një spitali në Sydney

PressOnline.mk

Shefqet Krasniqi komenton këngët e Medës dhe të Danit thotë se nuk është vlerë me i zhvesh gratë e vajzat e huaja

PressOnline.mk

Dua Lipa është gati për natën më të madhe të muzikës

Press Online

Muçiçi kërkon nga Qeveria që të lejohet mbajtja e dasmave (VIDEO)

PressOnline.mk