SPORT

Bukuroshja kroate ndahet nga sulmuesi kosovar i Dinamo Zagrebit

Sipas mediave kroate, sulmuesi kosovar i Dinamo Zagrebit, Lirim Kastrati, është ndarë nga e dashura kroate, Andela Simac, për herë të dytë, brenda një kohe të shkurtër, përcjell Insporti. 22-vjeçari ishte pjesë e grumbullimit të Kosovës për ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës muajin e kaluar dhe u paraqit në humbjen 3:1 kundër Spanjës.

Muajin e kaluar, mediat kroate raportuan se ai u nda me Andelën, 25 vjeçe, pas një video të publikuar në rrjetet sociale, ku kroatja shihej duke qarë për Mario Balotellin, yllin italian me të cilin kishte pasur një lidhje të shkurtër dashurie.

Dhe tani, rreth një muaj më vonë, besohet se Kastrati është ndarë përsëri me të. Andela e ka publikuar një fotografi të veten në Instagram me një mesazh të koduar “Tento të më harrosh”, që besohet t’i jetë drejtuar 25-vjeçarit të Kosovës.

LEXO »  Shumë largime në verë te mbrojtja e Bayernit

Lajme të ngjashme

Sonte përcaktohen gjysmëfinalistët në Liga Evropa

PressOnline.mk

Bytyqi shënon fitoren e 17-të në boksin profesionist

Press Online

Lazio shqyrton shitjen e menjëhershme të Muriqit

Press Online

Ziyech do të largohet nga Chelsea

Press Online

Majlinda Kelmendi takohet me presidenten e vendit, në sy bie tatoo-ja e saj e veçantë!

PressOnline.mk

Iheanacho firmos kontratë të re me Leicesterin

Press Online