SHOWBIZ

Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin: Ky i propozon publikisht

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld.

Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit.

Adriana dhe Keith duket se kanë vendosur ta çojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër.

Në një fotografi të publikuar së fundi nga deputetja Matoshi, ka komentuar i dashuri i saj duke i bërë një unazë dhe një pikëpyetje.

Matoshi iu përgjigj pyetjes me “Po”.

Nuk dihet nëse kjo ka të bëj me fejesë apo martesë mes çiftit.

LEXO »  Jim Carrey s’do ta imitojë më Bidenin

Lajme të ngjashme

Rita Ora përgëzon Vjosa Osmanin: Urime Presidentja e re e Kosovës

PressOnline.mk

Miss Italia 2020 është bukuroshja nga Roma Martina Sambucini

Press Online

Taylor Swift rikompozon këngën e saj “Love Story”

Press Online

Me shami në kokë e në xhami, Luana Vjollca uron Ramazanin

PressOnline.mk

Bebe Rexha josh me këmishë të zbërthyer teksa relaksohet në bregdet (FOTO)

PressOnline.mk

Rita Ora bëhet pjesë e jurisë së shout “The Voice Australia”

Press Online