SHOWBIZ

Djema mbahuni! Enca tregon gjoksin nga afër në Dubai..

Këngëtarja Enca ka disa ditë që ndodhet në Dubai.

Ajo nga atje ka sjellë lloj-lloj imazhe, e si zakonisht edhe provokuese sicc di ajo, shkruan “Kosovarja”.

Edhe sot ka sjellë një imazh ku është shfaqur me bikini pinke meqë rast ka vënë në plan të parë gjoksin e saj gjigant.

Nuk është për tu habitur pasi që me Encën kështu jemi mësuar.

Ndryshe, “Nashta” është projekti që solli sfundmi herë këngëtarja./Kosovarja/

LEXO »  Kourtney Kardashian se ndjen të ftohtit pozon me bikini në borë

Lajme të ngjashme

Eva Murati: S’e kam dhënë akoma puthjen e parë, ja kushti i vetëm që kam

PressOnline.mk

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës tregon linjat tupore në veshje super të ngushtë

PressOnline.mk

Tea “çmend” fansat me postimin e fundit

PressOnline.mk

Rita Ora shkon në Bullgari pas shkeljes së rregullave të karantinës në Britani të Madhe

Press Online

Lipa flet në “CBS” mbi Kosovën dhe thjeshtësinë pavarësisht famës

Press Online

Maura tregon format pas kthimit nga pushimi (FOTO)

Press Online