KURIOZITETE

Kida fotografohet në krahët e reperit të njohur gjerman në Dubai

Diçka po zihet mes Kidës dhe artistit të njohur.

Këngëtarja e njohur shqiptare Kida së fundi ka udhëtuar në Dubai për pushime, shkruan lajmi.net.Me të arritur atje, ajo postoi një fotografi bashkë me Hussein Akkouche, i njohur për publikun si Samra.

Nuk dihet nëse këta dy artistë po bashkëpunojnë për ndonjë projekt muzikor, apo ka diçka më shumë mes tyre.“Drunk”, titullohet projekti i fundit muzikor nga Kida, që u prit shumë mirë nga fansat. /Lajmi.net/

LEXO »  “Çu dil jashtë se t’i derdhi trutë”, Gjykata merr një vendim për Kobrën

Lajme të ngjashme

Hapet në Shkup dhoma për heqjen e stresit duke thyer sende me çekan dhe shkop bejsbolli (foto)

PressOnline.mk

“Forbes”: Çdo 17 orë, botës iu shtua një miliarder

Press Online

Rusët shndërrojnë maskat në karburant

Press Online

Big Mama bëhet doktoreshë (FOTO)

PressOnline.mk

91 vjeçari që ka agjëruar 77 Ramazana (VIDEO)

PressOnline.mk

Pekini kalon New Yorkun për numrin e miliarderëve

Press Online