MAQEDONI TOP LAJM

Lajmi Fundit/ Covid-19 i merr jetën ish prokurorit Marko Zverlevski

Ish prokurori republikan, Marko Zverlevski ka ndërruar jetë në moshën 60-vjeçare.

Sipas informacioneve fillestare, Zvërlevski tash e ca kohë ka qenë i shtrirë në spital si pasojë e komplikimeve nga Covid-19.

LEXO »  Nismë në BE, Ballkani Perëndimor të kthehet në agjendë

Lajme të ngjashme

Kthimi i kredive bëhet më i vështirë për qytetarët

Press Online

Mariçiq: Do të arrihet marrëveshje për ligjin për shtetësi

Press Online

E rëndë, blen mix të perimeve dhe i del e papritura!

PressOnline.mk

Florian Biber: Ata që e bllokonin rrugën evropiane të Shkupit, nuk fituan asgjë me nacionalizimin e tyre

Press Online

Zaev: Verzioni britanik po merr hov , andaj jemi të detyruar për masa të reja

PressOnline.mk

Moti sot në Maqedoni

PressOnline.mk