MAQEDONI

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Në pjesën veriore të vendit do të jetë më ftohtë. Më shumë reshje do të ketë në pjesën perëndimore, ku në bjeshkë do të ketë edhe borë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval pre 5 deri 15 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, meteorologët parashikojnë përmirësim të motit dhe rritje të temperaturave ditore./Telegra

LEXO »  Qytetarët e Maqedonisë optimistë për vitin 2021

Lajme të ngjashme

Zekiri: Gruevski mund të kthehet në Maqedoni vetëm nëse vuan burgimin

PressOnline.mk

U gjet mi në përzierjen e perimeve, AUV tërheq produktin nga shitoret e Maqedonisë

PressOnline.mk

Qytetarët e Maqedonisë optimistë për vitin 2021

Press Online

Spasovski: Është e pashijshme lideri i opozitës të akuzojë, sepse njerëzit e tyre janë pjesë e strukturave mafioze

PressOnline.mk

Rajoni më i madh për regjistrim i Pollogut

Press Online

Efektet e mahnitshme të lëngut të karotës në organizëm

Press Online