RAJON

Borisov heq dorë nga mandati i deputetit

Kryeministri i deritanishëm i Bullgarisë Bojko Borisov ka njoftuar se ka dorëzuar deklaratë deri tek Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përmes së cilës heq dorë nga mandati i deputetit dhe nuk do të jetë pjesë e përbërjes së re parlamentare.

LEXO »  Arrestohet shqiptari, rrahu gruan me rrip dhe lidhi djalin me zinxhir në makinë për ta goditur

Lajme të ngjashme

Unioni Evropian i Kontrolluesve Ajrorë për arrestimet në Shqipëri: Nuk vepron kështu një vend që synon integrimin në BE

PressOnline.mk

Komiteti i Ekspertëve në Shqipëri vendos karantinë 14 ditore për këdo që hyn nga Maqedonia

PressOnline.mk

Prodhimi bujqësor në Shqipëri ka kosto 38% më të larta se mesatarja rajonale

Press Online

Mustafa: VV-ja sheh ëndrra se mund t’i fitojë 50% të votave

Press Online

Vjosa Osmani zyrtarisht e mori detyrën presidente e Kosovës

PressOnline.mk

Arrestohet shqiptari, rrahu gruan me rrip dhe lidhi djalin me zinxhir në makinë për ta goditur

PressOnline.mk