SHOWBIZ

Çika e Remzies e paska zërin pushkë (Video)

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit.

Remzia ka dy fëmijë, pra Riolën dhe djalin Hamzën, edhe pse asnjëri nga ta nuk i takon botës së artit, kanë fituar famë falë nënës së tyre, shkruan “Kosovarja”.

Por, që njëri nga ta e ka trashvguar taletin e nënës së tyre, e kuptuam sot.

Riola është ajo që ka publikuar një video në Instagram, ku shihet në veturë së bashku me Remzien duke kënduar.

Vokali i vajzës së bilbilit kosovar, do t’ju habisë, pasi vërehet se ajo mund të kapë nota të larta. Gjithashtu Remzia e shoqëron.

Vlerësojeni vetë nga kjo video./Kosovarja

Video:https://www.instagram.com/p/CNXyI0OFsEF/?igshid=1btzuhv8g4adc

LEXO »  Jim Carrey s’do ta imitojë më Bidenin

Lajme të ngjashme

Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

PressOnline.mk

Nga përvoja personale Shqipe Hysenaj tregon pse tradhëtojnë burrat

PressOnline.mk

Kosovari që përfaqëson Zvicrën favorit për ta fituar “Eurovisionin”

Press Online

Michelle Obama po mendon të tërhiqet nga jeta publike

Press Online

Bebe Rexha ka folur për albumin e ri

Press Online

Atdheu dhe Antonela udhëtojnë bashkë në Milano

PressOnline.mk