SHOWBIZ

Me një pozë joshëse Enca shprehet: Dua të jetojë në Dubai (Foto)

‘Ikja’ në Dubai duket se i ka bërë mirë Encës.

Nga atje po shfaqet në top formë, dhe e mbushur plotë energji, shkruan Indeksonline.

Edhe pse nuk ka treguar se kush është shoqëruesi i saj, ajo po shpreh dëshirë për të jetuar në Dubai.

Me një imazh teksa tregon fizikun perfekt ajo shkroi: Unë dua të jetoj këtu, duke treguar se gjendet në Dubai.

Kjo mbase ‘shoqëruesi’ po e bën të ndihet mirë, apo thjeshtë Dubai është vend i ëndrrave për të./Indeksonline

LEXO »  Afrim Muçiqi: Mërgimtarët po rezervojnë dasma në Shqipëri, pasi në Kosovë u ndaluan

Lajme të ngjashme

Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit

PressOnline.mk

Kourtney Kardashian se ndjen të ftohtit pozon me bikini në borë

Press Online

Publikohet lista e këngëve konkurruese të “Eurovision 2021”, ja kur performon Anxhela Peristeri

Press Online

Dua Lipa në mesin e yjeve që interpretuan në koncertin festiv “iHeart Radio Jingle Ball”

Press Online

Kështu dukej Luana Vjollca në moshën 16-vjeçare

Press Online

Belkizja shkëlqen me fustanin e veshur në ari

PressOnline.mk