SHOWBIZ

Me Range Roverin e parkuar në aeroport, Çiljeta bllokohet në Rinas pas pezullimit të fluturimeve

Mes qytetarëve të bllokuar në aeroportin e Rinasit, për shkak të pezullimit të fluturimeve, është edhe këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga.

Fotoreporteri i Ora News ka fiksuar momentin kur Xhilaga dhe djali i saj presin në ambjentet e jashtme të aeroportit.

Por këngëtarja nuk është e vetmja pasi qindra pasagjerë janë duke pritur në Rinas në pritje të një njoftimi të dytëp lidhur me rinisjen e fluturimeve.

Prej ditës së djeshme, për shkak të grevës së kontrollorëve të trafikut ajror, nga aeroporti i vetëm ndërkombëtar i vendit, nuk është ulur e nuk është ngritur asnjë avion.

LEXO »  Shpat Kasapi ndau imazhin më të mirë me të dashurën

Lajme të ngjashme

Prokurorja Fatime Fetai feston ditëlindjen

PressOnline.mk

“Vaksinohet” Adriana Matoshi (Foto)

PressOnline.mk

Një konkurrent i “Për’puthen” i kushtoi këngë Jasmin Kadriut dhe është një diss

PressOnline.mk

Dua Lipa e nominuar në katër kategori për çmimet “iHeartRadio Music Awards”

Press Online

Luana Vjollca “fluturon” mbi Dubai

Press Online

U kritikua për pushimet në Dubai, Enca: Njerëzit që i urrejnë të pasurit, nuk do të jenë kurrë të tillë

Press Online