MAQEDONI TOP LAJM

Mërgimtari kthehet nga Zvicra, gjen emigrantë nga Pakistani në shtëpinë e tij

Policia e rajonit të Kumanovës gjatë ditës së sotme ka njoftuar se në një shtëpi në Llojan janë kapur emigrantë.

Në Stacionin Policor të Mateçit, personi SH.A. (42) nga fshati Llojan, komuna e Likovës, i cili është me punë të përkohshme në Zvicër, raportoi se disa emigrantë po qëndronin në shtëpinë e tij të braktisur.

“Gjatë kontrollit policia e rajonit të Mateçit ka gjetur gjashtë emigrantë nga Pakistani”, thonë nga SPB-Kumanovë.

LEXO »  Vaji i ullirit, ilaç për tensionin, zemrën dhe diabetin

Lajme të ngjashme

Bllokohen 68 ligje në Kuvend/ Mungon shumica për t’i votuar

Press Online

Guardian: Facebooku i lejon udhëheqësit botërorë t’i mashtrojnë qytetarët e tyre

Press Online

Zaev për përvjetorin e NATO-s: Krenari dhe sukses kombëtar është anëtarësimi në NATO

Press Online

E FUNDIT/ Regjistrohen 41 viktima dhe 303 raste të reja me Covid-19

PressOnline.mk

Xheferi: Ligji aktual për regjistrimin është në fuqi, për ndryshime nevojitet kohë

PressOnline.mk

Prej sot janë mbyllur të gjitha kafenetë dhe restorantet në Maqedoni

PressOnline.mk