MAQEDONI

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe peridha me diell. Pasdite në pjesën jugperëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës.

Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 6 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të stabilizohet dhe të ketë rritje të temperaturave ditore./Telegrafi

LEXO »  Server: Rusët dhe serbët po krijojnë probleme në Ballkan

Lajme të ngjashme

Burgim të përjetshëm për tre të akuzuarit e “Monstrës”

Press Online

Masat që miratohen sot, u propozuan shumë më herët

PressOnline.mk

Zaev: Kemi hedhur një hap të madh serioz në bisedimet për ligjin për shtetësinë

PressOnline.mk

Beçarovski: Pacientët që janë infektuar me virusin britanik kanë simptoma të reja

PressOnline.mk

Zgjidhje për problemin me shtetësinë, në kuadër të standardeve ndërkombëtare!

Press Online

Eksperti amerikan i habitur si shqiptarët e Maqedonisë nuk e përkrahin Nënën Terezën e Skenderbeun!

Press Online