MAQEDONI TOP LAJM

Plaku nga Tetova sulmon policin

Gjatë ditës së djeshme diku rreth orës 16:20, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 71-vjeçarin S.M. nga Tetova, i cili është sjell në mënyrë agresive dhe kishte sulmuar fizikisht njërin prej pjesëtarëve të policisë.

71 vjeçari është ndluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate.

LEXO »  Ende në përdorim tekstet shkollore që fyejnë shqiptarët

Lajme të ngjashme

Ora policore dhe masat tjera restriktive mbeten në fuqi edhe një javë

PressOnline.mk

Entrepreneurial Advertising: The Future Of Marketing

Press Online

Fajzer dhe Sputnik-V vaksinat më të preferuara

Press Online

28 shkelje të orës policore, 431 gjoba për mosmbajtje të maskës

PressOnline.mk

U gjet mi në përzierjen e perimeve, AUV tërheq produktin nga shitoret e Maqedonisë

PressOnline.mk

Në Ballkan, numërimi nuk është kurrë i lehtë si 1, 2, 3….

Press Online