TEKNOLOGJI

Bie Facebooku dhe Instagrami

Facebooku dhe Instagrami kanë rënë nga sistemi, kanë raportuar mijëra përdorues të këtyre rrjeteve sociale.

Përdoruesit janë ankuar se Facebooku dhe Instagrami nuk po iu hapen fare.

Ende nuk dihen arsyet pse ka ndodhur një gjë e tillë.

LEXO »  Laptopi gjigant me 7 ekrane dhe peshë 12 kg

Lajme të ngjashme

Instagrami tani ju njofton nëse dikush ju bën ‘screenshot’ bisedën

Press Online

Mësohet çmimi për Oppo A15s

Press Online

Tabela që tregon se Samsungu është në telashe

Press Online

FBI-ja arreston njeriun i cili “donte të vriste internetin”

Press Online

Facebook dhe Google do të investojnë në kabllo nënujore për të përçuar internet në Azinë Juglindore

PressOnline.mk

Apple largon aplikacionin që promovonte festat private gjatë pandemisë

Press Online