SHOWBIZ

Elvana Gjata publikon albumin “Çelu”, sjell edhe gjashtë këngë me videoklipe

Elvana Gjata ka publikuar albumin e saj të radhës të titulluar “Çelu”. Pjesë e albumit janë disa këngë, gjashtë prej të cilave, këngëtarja nga Shqipëria i ka publikuar me videoklipe.

Shumica e këngëve janë të llojit baladë, që kohëve të fundit është bërë edhe lloji më i preferuar i Elvanës në muzikë.

Këngëtarja 34-vjeçare ka publikuar me videoklip këngët: “Kunadhe”, “A po vjen”, “Kur jemi dasht”, “Jeta ime”, “Mos u ngut” dhe “Drandofilat”.

LEXO »  Pas imazheve me veshje engjëllorë, Tayna tani provokon me pozat para pasqyrës

Lajme të ngjashme

Dua Lipa do të performojë në ndejën e Elton Johnit, para ceremonisë “Oscar”

Press Online

Revista e njohur e zgjedh Rita Orën si ‘gruan më influencuese të vitit në biznes’

Press Online

Rita Ora kritikohet për stilin e veshjes, thotë se nuk i intereson çka mendojnë të tjerët

Press Online

Tayna me bikinet e veçanta realizon imazh të zjarrtë

PressOnline.mk

Supriza e Nora Istrefit, kthehet e magjishme në vitin 2021

Press Online

Partnerja e Ronaldos “çmend” me postimin e fundit (Foto)

PressOnline.mk