MODË

Fustan dhe atlete: Kur stili dhe komoditeti bëhen një!

Askush nuk heq dorë nga kombinimi fustan dhe atlete, trendet e fundit pranverë – verë 2021

Kjo është edhe arsyeja pse askush nuk heq dorë nga kombinimi fustan–atlete, sidomos në pranverë, kur koha fillon të ngrohet e temperaturat të rriten.

Nëse ende nuk keni nisur këtë vit ta përshtatni këtë kombinim, bëhuni gati, sepse ditët me shi do të largohen shpejt dhe po kaq shpejt mund të gjeni ekuilibrin te fustani dhe tek atletet.

Për më tepër, është një kombinim perfekt edhe për motin e ndërmjetëm – me gjithë përpjekjet e diellit për të triumfuar, temperaturat ndryshojnë vlerat vazhdimisht.

Në fakt, çdo lloj fustani pranveror mund ta kombinoni me atletet e duhura nëse ndiqni disa modele si këto që ju propozohen më poshtë.

Pranvera të lejon një lloj çlirimi në ngjyra, kështu që edhe në pamje do të ndiheni më mirë.

Kombinimet fustan – atlete janë të pafundme, por në këto propozime, ju, me siguri do të gjeni stilin që ju përshtatet. Pastaj do të kontrolloni gardërobën, sepse me siguri do të gjeni diçka për t’i dhënë freski pranverës me kombinimin e ri.

LEXO »  Këtë fund duhet ta keni në gardërobën tuaj

Lajme të ngjashme

Louis Vuitton hedh në treg çantën si aeroplan, kushton 39 mijë dollarë

PressOnline.mk

Pas 90 vitesh, ky vazhdon të jetë fustani më joshës

Press Online

Nëse vishni këtë model pantallonash, këmbët duken më të holla dhe më të gjata

Press Online

Gratë e lindura nën këto shenja të zodiakut janë si mbretëresha

PressOnline.mk

Veshjet më trendi të javës së parë të muajit maj

Press Online

‘Oscars 2021’ u zhvillua në masa të rrepta sigurie kundër Covid-19

PressOnline.mk