SHOWBIZ

Enca tregon si i kalon ditët me shi si kjo e sotit

Enca Haxhija është këngëtarja, e cila që nga paraqitja e saj e parë në skenë ka bërë bujë të madhe.

Nuk ka paraqitje publike, në të cilën ajo nuk vjen provokuese, duke ngacmuar kështu imagjinatën e fansave dhe ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe nga përditshmëria e saj, se si ajo e kalon kohën.

Njësoj ka vepruar edhe sot ( e hënë), duke potuar një video direkt nga shtrati i saj.

“Unë çdoherë kur është moti i hirtë (i keq)” ka shkruar Enca në mbishkrim dhe nga kjo kuptojmë se edhe ajo nuk i do këto ditë dhe e kalon në shtëpi, duke fjetur.

https://www.instagram.com/reel/CN2NUfJnFIU/?utm_source=ig_embed&ig_mid=A38B7DD2-1B62-4FDA-989F-5085DA2252CB

 

LEXO »  Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin: Ky i propozon publikisht

Lajme të ngjashme

Dua Lipa në mesin e yjeve që interpretuan në koncertin festiv “iHeart Radio Jingle Ball”

Press Online

Tea Trifoni pozon pranë makinës luksoze “BMW X6”

PressOnline.mk

Emina Çunmulaj shtatzënë me fëmijën e tretë, zbulon gjininë e foshnjës

Press Online

Këngëtari shqiptar s’bëhet rehat, përfundimisht ndahet edhe nga e fejuara e tretë!

PressOnline.mk

Vedati i Stupcave: A thu kur i baj 80 vjet me marr vaksinën

PressOnline.mk

Ish-burri i Bora Zemanit flet për herë të parë për lidhjen e re

PressOnline.mk