MODË

Nëse vishni këtë model pantallonash, këmbët duken më të holla dhe më të gjata

Pranvera nuk do të mund të kalojë pa këtë model pantallonash. Sipas ekspertëve të modës, ato do të renditen lart në listën e modës.

Xhinse të cekëta kanë shkuar plotësisht në harresë, ndërsa këto, me një bel të thellë, tani po hyjnë në skenë, transmeton Telegrafi.

Nuk është çudi që ato u bënë të njohura kaq shpejt, duke marrë parasysh se u bëjnë lajka çdo figurë dhe i bëjnë belin dhe këmbët e tyre të duken vizualisht më të holla.

Mund të vishen në kombinim më të sheshtë, por edhe me këpucë me taka, në të dyja rastet do të duken fenomenale.

Ekspertët e modës rekomandojnë të vishni bluza ose këmisha më të shkurtra.

A ju pëlqen kjo prerje, apo ndoshta këtë model e keni në dollapin tuaj?

LEXO »  Pjesa e sipërme më trendi e verës është gjysmë sytjena me tel, gjysmë këmishë me mëngë

Lajme të ngjashme

Pjesa e sipërme më trendi e verës është gjysmë sytjena me tel, gjysmë këmishë me mëngë

Press Online

Veshjet më trendi të javës së parë të muajit maj

Press Online

“Të flesh çdo natë me Edi Ramën”, flet djali që e bëri tatuazh në shpinë portretin e kryeministrit

PressOnline.mk

‘Oscars 2021’ u zhvillua në masa të rrepta sigurie kundër Covid-19

PressOnline.mk

Këto mbathje po rikthehen në modë dhe janë më trend se kurrë!

Press Online

Fustan dhe atlete: Kur stili dhe komoditeti bëhen një!

Press Online