MODË

Gratë e lindura nën këto shenja të zodiakut janë si mbretëresha

Këto gra janë të forta dhe simpatike. Të jesh pranë tyre është një nder i vërtetë.

LUANI

Gratë e shenjës së Luanit nuk kalojnë kurrë pa u vërejtur, megjithatë, ato kanë më shumë për të ofruar sesa bukurinë dhe hijeshinë e tyre. Ato janë shumë të vendosura, të ndërgjegjshme dhe të guximshme, ndërsa përballen me ndonjë sfidë. Këto gra luftojnë me zemër për veten e tyre dhe për të gjithë ata që duan dhe i kryejnë të gjitha qëllimet e tyre me shumë sukses dhe përulësi. Ato janë të forta dhe të admiruara, kështu që janë një nga mbretëreshat e zodiakut.

VIRGJËRESHA

Virgjëreshat janë femra shumë të drejta, si në punë, në shtëpi dhe në marrëdhëniet e tyre, ato i përmbushin të gjitha detyrimet e tyre me përkushtim, etikë dhe shumë përgjegjësi. Ato janë me këmbë në tokë dhe dinë të vendosin qëllime dhe afate për veten e tyre. Për më tepër, ato i trajtojnë të gjithë me respekt dhe barazi dhe, edhe nëse janë në telashe, ato kurrë nuk do t’ia kursejnë ndihmën atyre në nevojë dhe e bëjnë këtë pa duartrokitje. Ato janë mbretëresha të mëdha të zodiakut, të cilat pushtojnë dhe frymëzojnë.

LEXO »  Nëse vishni këtë model pantallonash, këmbët duken më të holla dhe më të gjata

Lajme të ngjashme

Pjesa e sipërme më trendi e verës është gjysmë sytjena me tel, gjysmë këmishë me mëngë

Press Online

Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

Press Online

Vishni taka, jo tuta – sezoni i rehatisë ka mbaruar

Press Online

Del unaza e re që ndryѕhon hiѕtorinë: femrat mund t’u propozojnë meѕhkujve për martesë

PressOnline.mk

Pas 90 vitesh, ky vazhdon të jetë fustani më joshës

Press Online

‘Oscars 2021’ u zhvillua në masa të rrepta sigurie kundër Covid-19

PressOnline.mk