KRONIKA E ZEZË

Aksident i rëndë trafiku, vdes një 18-vjeçar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Dellçevë-Berovë, ku jetën e ka humbur një 18-vjeçar.

Vetura derisa ka qenë duke lëvizur, e ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga korsia.Në vendngjarje ka intervenuar ekipi i Ndihmës së shpejtë, nga ku njoftojnë se me 18-vjeçarin F. A. janë drejtuar në Klinikën më të afërt, por gjatë rrugës ai ka ndërruar jetë.

Në veturën e aksidentuar, ka qenë edhe një ri tjetër, tek i cili sipas mjekëve nuk janë vërejtur lëndime.

Rastin e kanë konfirmuar nga policia, nga ku njoftojnë se me detaje do të dalin gjatë ditës së nesërme.

LEXO »  Policia me radar bën kërrdi në Pollog

Lajme të ngjashme

Xheferi: Ligji aktual për regjistrimin është në fuqi, për ndryshime nevojitet kohë

PressOnline.mk

Selami: Habitem se pse maqedonasit i ftojnë maqedonasit që të mos regjistrohen

Press Online

E rëndë, blen mix të perimeve dhe i del e papritura!

PressOnline.mk

MSH Maqedoni: S’ka nevojë për masa të tjera kufizuese, nuk do të jepnin rezultat

PressOnline.mk

Mjeku nga Maqedonia bartë 5 orë nëpër borë pacientin për t`ia shpëtuar jetën

PressOnline.mk

Qeveria me masa të reja: Objektet hotelerike do të mbyllen për dy javë, ora policore të nisë në 20:00

PressOnline.mk