KRONIKA E ZEZË

Gjendet i vdekur në veturë një person në Ohër

Një banor i Ohrit u gjet i vdekur në një makinë, njoftojnë nga policia.

Në SPB Ohër dje në orën 20:10 u paraqit se një person i vdekur u gjet në një park makinash afër “Portës së Epërme” në qytet.

U konstatua se bëhet fjalë për M.J. (55) nga Ohri, ndërsa mjeku konfirmoi se viktima nuk ka gjurmë për shenja dhune.

Pas udhëzimeve të prokurorit publik, trupi iu dorëzua familjes.

LEXO »  Filipçe: Gjendja në spitale është serioze, qytetarët të respektojnë masat

Lajme të ngjashme

E FUNDIT/ Tërmeti dridh Maqedoninë

PressOnline.mk

Transportonin drogë dhe armatim prej Maqedonisë në Greqi, arrestohen tre shtetas grek

PressOnline.mk

Reshjet e borës bllokojnë rrugën Gostivar-Kërçovë dhe anasjelltas

PressOnline.mk

Roth – Dimitrovit: Duhet përfundimisht të fillojnë bisedimet aderuese

Press Online

E FUNDIT/ Lëshohet urdhër arrest ndërkombëtar për narko-bosët e drogës nga Gërçeci

PressOnline.mk

MASH: Thirrje nxënësve të mos bojkotojnë mësimin

Press Online