MODË

Këto mbathje po rikthehen në modë dhe janë më trend se kurrë!

Në pamje të parë, të gjithëve mund t’ju duken qesharake, por nëse ju thuhet që janë tendencë për pranverë – verë 2021, a do t’ju duken më të tilla?

Shfaqjen e parë të vërtetë e patën edhe në tapetin e çmimeve Oscar. Drejtori muzikor i çmimeve Oscar, Questlove, nuk bëri shumë përpjekje për të rënë në sy me zgjedhjen që kishte bërë për të rënë në sy në tapetin e kuq.

Në fakt, pjesa më e madhe e veshjes së tij ishte mjaft e thjeshtë: veshur në zi, me një palë pantallona të gjera dhe Crocs, ato që në gjuhën tonë janë nallane. Po, nallane.

Ato kanë nisur të dominojnë jo vetëm në profilet sociale të vajzave të njohura të modës, edhe sepse tendenca gjatë këtij viti për muajt e ngrohtë do jetë sërish ajo e rehatisë dhe thjeshtësisë.

Nallanet janë bërë trend në Instagram, madje vijnë me variante nga më të ndryshmet nga ekspertë të njohur dhe marka të njohura në New York; Dior, Celine, Saint Laurent etj.

LEXO »  Pas 90 vitesh, ky vazhdon të jetë fustani më joshës

Lajme të ngjashme

Këtë fund duhet ta keni në gardërobën tuaj

Press Online

Vishni taka, jo tuta – sezoni i rehatisë ka mbaruar

Press Online

Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

Press Online

Nëse vishni këtë model pantallonash, këmbët duken më të holla dhe më të gjata

Press Online

Mr. Rex tani me kreacionet e tij edhe në Gjermani

Press Online

Edicionet më të mira të modës të Eva Longorias!

Press Online