KURIOZITETE

Hoxhë Enis Rama: Ja si mund të flasim me Zotin Natën e Kadrit! (VIDEO)

Në emisionin “Kojshia Show” këtë të diele mysafire ishin, Hoxhe Enis Rama dhe Nutricionisti Agron Rexhepi.

Për herë të parë Hoxha Rama tregon se si mund te flasim me Zotin Natën e Kadrit.

Shikoni minutën e 40 për ta kuptuar./Infokosova/

LEXO »  Trashëgimtarët e Michael Jacksonit fitojnë apelin kundër HBO-së

Lajme të ngjashme

12-vjeçari diplomohet në shkollën e mesme dhe Kolegj në të njëjtën javë

PressOnline.mk

Theu masat COVID, policia norvegjeze nuk kursen kryeministren, i vendosin gjobë

PressOnline.mk

Këto gënjeshtra nuk duhet t’i besoni më dhe jo vetëm për 1 prill

PressOnline.mk

Programi kompjuterik që zgjidh fjalëkryqe

Press Online

Fëmijët e parë janë më të mençurit

PressOnline.mk

Ky është berberi që ofron prerje flokësh me zjarr dhe hanxhar (Video)

PressOnline.mk